Skaties vairāk par izdevīgu cenu!

Piesaki Virszemes TV Visas tematiskās pakas jau tagad!

5
32
€/mēn.
10,66

Akcijas laiks: 05.02.2018. - 04.03.2018.

Izbaudi izcilas filmas un seriālus, seko līdzi aktuālākajiem notikumiem sportā un karstākajiem TV šoviem, kā arī uzzini jaunākos zinātnes sasniegumus! Piesaki un sāc skatīties jau šodien!

Filmu un izklaides paka

Pasaules labākās filmas un aizraujošākie seriāli no Holivudas, Eiropas un pat Āzijas kino industrijas. Skaties gan zelta klasiku, gan jaunākos veikumus.

Bērnu un jauniešu paka

Multfilmas un mākslas filmas ar slavenajiem varoņiem. Dokumentālie raidījumi, kas mudina izzināt un saprast pasauli, kā arī ļoti daudz mūzikas – populārākie deju mūzikas hīti, aktuālākie topi un sarunu šovi.

Sporta paka

Dzīvo līdzi NBA, KHL un citu iecienīto sporta līgu un komandu sacensībām. Uzzini ne vien ekstrēmo sporta veidu, bet arī motosporta un pat pokera maču aktualitātes.

Piedzīvojumu paka

Dokumentālās filmas un ceļojumu apraksti. Raidījumi par dzīvnieku, dabas un zinātnes noslēpumiem. Jaunākie pasaules atklājumi un neizpētīti dabas un vēstures mīti. Šī ir aizraujoša iespēja paskatīties uz pasauli ar citām acīm un sevī atklāt piedzīvojumu meklētāja garu.

Piesaki Visas tematiskās pakas vēl izdevīgāk!

Ja vēlies iegūt vēl vairāk izklaides savā televīzijā par izdevīgāku cenu, pieslēdz Visas tematiskās pakas tikai par 5,32 EUR mēnesī!